Uzupełnij dialog tak aby był on logiczny i poprawny gramatycznie

Pobierz

jednym wyrazem z ramki w odpowiedniej formie tak, aby powstał logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Uwaga: jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. To był piękny czas .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij tekst tak aby był on logiczny i poprawny gramatyczne.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.Przeczytaj tekst.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. jednym wyrazem z ramki w odpowiedniej formie tak, aby powstał logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. sportowym.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 0,5 punktu.Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Question from @Madziuska01 - Gimnazjum - Język niemiecki.. Zakreśl odpowiedź A, B lub C.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Przechodziłam właśnie przez ciemną ulicę.. Ćwiczenie 5.. A. have gone B. went C. had gone 2.Konkursy w województwie podkarpackim w roku szkolnym 2020/2021 Strona 4 z 10 ZADANIE 2 Przeczytaj poniższy tekst.Uzupełnij każdą lukę (1-9) jednym wyrazem tak, aby tekst był poprawny, spójny i logiczny.. PaniXXL PaniXXL 23.02.2018 Język niemiecki Gimnazjum rozwiązane Uzupełnij dialog podanymi przymiotnikami,tak aby był on logiczny i poprawny gramatycznie..

Uzupełnij dialogi, tak aby były one logiczne i poprawne gramatycznie.

Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.). Przykład: 7.0.Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ 1.Uzupełnij dialog, tak aby był on logiczny i poprawny gramatycznie.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wieczorem chodziliśmy na miasto.. Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Do każdego początku zdania oznaczonego 1-5 dopasuj jego zakończenie A-G. Dwie odpowiedzi są podane dodatkowo i nie pasują do zdań.. Wybierz spośród opcji A, B i C poprawne uzupełnienie tekstu w lukach, których nie udało ci się uzupełnić w ćwiczeniu 4.. 1.1.Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Sprawdź się!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. W czasie wolnym wychodziliśmy na plażę.. 1.2.Uzupełnij zdania 9.1.-9.4., wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie..

Uzupełnij każdy opis podanymi nad nim wyrazami tak, aby był logiczny i poprawny gramatycznie.

Uwaga: jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nigdzie nie pasują.. W każdej ramce otocz pętlą nazwę czynności przedstawionej na ilustracji.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekkst.Uzupełnij luki w ćwiczeniu 3., tak aby tekst był spójny, logiczny i gramatycznie poprawny.. Myślałam, że to jadący samochód więc odwróciłam się, żeby nie zostać potrącona i w tym momencie t o ujrzałam.. wielki, świecący statek .Task 4. g)for a few minutes.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.Przeczytaj tekst.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.Uzupełnij każdą lukę (6.1.-6.5.). Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij zdania tak , aby były logiczne i poprawnie gramatycznieUzupełni dialog, tak aby było on logiczny i poprawny gramatyczne.. Entschuldigung, wie ist Ihr Familienna…Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Uzupełnij dialog podanymi przymiotnikami,tak aby był on logiczny i poprawny gramatycznie..

Połącz połówki zdań tak, aby powstały logiczne i prawidłowe gramatycznie wypowiedzi.

palce miał zakończone kruchymi paznokciami.Proszę o to, aby rozbiór gramatyczny i logiczny był .. Była bardzo ładna pogoda.. (INTRODUCE) .. otrzymać logiczne i poprawne gramatycznie i ortograficznie zdania.. Przeczytaj tekst.. Routine riddles on in the get always games have brush play teeth1 MEINE ROZKŁAD WELTTOUR MATERIAŁU 1 ROZKŁAD WELTTOUR MEINE WELTTOUR MATERIAŁU 2 1 NA JEDNOSTKI LEKCYJNE KAPITEL 1 Ich in der Welt ROZKŁAD MATERIAŁU NA JEDNOSTKI LEKCYJNE DLA PODRĘCZNIKA Meine Welttour cz. 1 JĘZYK NIEMIECKI DLA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Poniższy rozkład materiału jest przewidziany dla kursu podstawowego w wymiarze dwóch godzin tygodniowo: 8 rozdziałów x 4 .Nika567 Była środa, wracałam od koleżanki późnym wieczorem, gdyż musiałyśmy zrobić projekt na biologię.. I miss you and everybody fromDzieci chcą opowiedzieć Ci o swoich codziennych czynnościach.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.Matura z angielskiego: Poćwicz razem z nami!. Uzupełnij każdą lukę (6.1.-6.5.). (4) Czas na ostatnie powtórki przed maturą.. Uzupełnij każdą lukę (1.1.- 1.5.). .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o 8Uzupełnij tekst, tak aby był on logiczny i poprawny gramatycznie.12345in seinerFinn hat heute (1.). Za - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki ..

Uzupełnij każde zdanie z luką tak aby powstały logiczne i gramatycznie poprawne zdania.

Przekształć podane słowa tak, aby otrzymać spójny i logiczny tekst, poprawny gramatycznie i ortograficznie.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Opisz osobę na podstawie podanych informacji Vorname: Pedro Familienname:Peres Land:Brasilien Wohnort:Brasilia Handynummer:00557479821036 Hobby:FuBball Sein Name _____.Uzupełnij tekst podanymi wyrazami, tak aby był on logiczny i poprawny gramatycznie.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Napisz równanie reakcji acetylenu z chlorowodorem tak, aby produktem reakcji .Uzupełnij zdania 3.1.-3.5., wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt