Test z lektury hobbit tam i z powrotem

Pobierz

Kto mieszkał w głębi podziemi?. Test składa się z 15 pytań.. kapirapi .Wiersz na egzaminie TEST; Proza na egzaminie; ŚRODKI stylistyczne; Wiersz i proza na egzaminie; .. Myślisz, że świat Śródziemia nie ma przed Tobą tajemnic?. 331 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. 5.Co nowego doznal podczas wyprayw?By przeczytać szczegółowe streszczenie "Hobbita.. ", kliknij poniżej: Hobbit czyli tam i z powrotem - streszczenie szczegółowe "Hobbit czyli tam i z powrotem" - opracowanie Autor: J. R. R. TolkienRok: 1937 Epoka: dwudziestolecie międzywojenne (Choć "Hobbit" napisany został w międzywojniu, samego Tolkiena zalicza się do twórców współczesnych) Rodzaj literacki: epika (narrator .Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.. Hobbit, czyli tam i z powrotem test to sprawdzian wiedzy na temat fabuły tej cieniutkiej książeczki, którą koniecznie trzeba przeczytać, .Uczniowie kl.4a przebrani za bohaterów lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" :)Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomosci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.Hobbit, czyli tam i z powrotem - quiz..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Mieszkal w poblizu pagorka.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: viktus napisano 14.11.2020 19:57. zgłoś do usunięcia.. Dla fanów Hobbita.. - Edycja: kreskówki.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. zas odpowiedzi do pytan - po 60 sekund.. Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Tolkien).. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest z lektury Hobbit Hobbit, czyli tam i z powrotem - test znajomości lektury.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Co potrafili wszyscy hobbici?. 1 lutego, 2020 1 lutego, 2020 / deinaeldathiel / Dodaj komentarz.. archiwum jest uszkodzone niestety :(Aby dodawać komentarze musisz się zalogowa ć .25 Questions Show answers.. Test z lektury "Stary człowiek .Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Lektury 6 lat temu.. Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem".. Co znalazł Bilbo w ciemnościach?. Poznanie szczegółów fabuły .tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. PODYSKUTUJ: EPOKI LITERACKIE.Hobbit, czyli tam i z powrotem - streszczenie - J. R. R. TolkienHistoria wyprawy podjętej przez kompanie Thorina, do której dołącza spokojny hobbit - Bilbo B.Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R TolkienaHobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R..

Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem.

LEKTURY.. Test składa się z 12 pytań.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Jaką czarodziejską moc posiadał pierścień?Test - wiedza o hobbicie.. wg Weronika800w.. Pobierz.. Część 1.. Najlepsi w tym miesiącu Rafal0707 202 pkt.. pytanie 1 z 20.Test wiedzy z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, J. R. R. Tolkien.. Gdy jednak wpadli na polane, na ktorej ucztowaly lesne elfy, nagle wszystko gaslo i cichlo, aProszę o Pomoc ( Lektura ,, Hobbit, czyli tam i z powrotem'' Hobbit czyli tam i z powrotem; Proszę o pomoc; proszę o pomoc .. Proszę o szybką pomoc; Potrzebujesz pomocy?. Klasa 6 Polski.. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. Test - wiedza o hobbicie.Test jest króciutki i prosty.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijSzczegółowy test z "Hobbita" pozwoli ci przekonać się, jak dobrze znasz postacie i fakty z książki "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena..

... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Skomentuj.. Lektury 4 lata temu.. Sprawdź w naszym quizie dotyczącym "Hobbita"!. Kto więził krasnoludów w górach?. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Milionerzy!. JAK ODPOWIADAĆ Z POLSKIEGO; WIERSZE w liceum.. Rozwiąż test!Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. 264 Views 20 kwietnia, 2020 Zbyszek.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. W przypadku książki Hobbit, czyli tam i z powrotem test znajomości lektury dotyczy właśnie opisu jego przeżyć, gdy zdecydował się wyjść ze swojej strefy komfortu, porzucić wygodną norkę w Shire i ruszyć z krasnoludami i Gandalfem w nieznane.. Quiz wiedzy o lekturze szkolnej.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!A zanim nastał Frodo, był przecież jego wuj, Bilbo.. Opowiada o wyprawie podjętej przez hobbita o imieniu Bilbo Baggins oraz przez kompanię trzynastu krasnoludów Thorina i czarodzieja Gandalfa.Test zawiera 30 pytań.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Jak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R..

Analiza wierszy; ... Hobbit, czyli tam i z powrotem.

W jaki sposób zginął smok Smaug?. 0%Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotem opowiada o wyprawie podjętej przez krasnoludów i towarzyszącego im hobbita do zajmowanej przez smoka w celu odzyskania zagarniętych skarbów i dawnej siedziby krasnoludów.. Tolkiena to jedna z najpopularniejszych powieści fantastycznych.. Udostępnij.. Hobbit, czyli tam i z powrotem cz. 2 Rysunek z opisami.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt