Na przykład strategiczny krzyżówka

Pobierz

Wyszukaj krzyżówkę .Mogą ją Pańtwo zapisać na przykład jako grafikę (plik PNG) lub jako plik PDF na komputerze, żeby ją później można było wydrukować.. Losowanie pytania z krzyżówki Koło fortuny.. Opisy do hasła: arcyważny; bardzo ważny z jakichś względów; bazowy; centralny; czołowy; dalekosiężny; dalekowzroczny; dalekowzroczny, perspektywiczny;Wszystkie rozwiązania dla Strategiczny Krzyżówka - Hasło do krzyżówki .. OSŁONA.. ZWIŃ.34.. 2021-10-06 16:42:21 Na czym polegają działania zapewniające bezpieczeństwo w dziedzinie środowiska naturalnego ekologicznego i w sferze politycznej wyjaśnić —- EDB 2021-10-05 18:13:27na przykład atrapa chłodnicy - krzyżówka.. Inną możliwością jest umieszczenie linku, aby np. Wasi przyjaciele mogli za pośrednictwem poczty e-mail lub Facebooka, zwrócić uwagę na Waszą krzyżówkę.Krzyżówka - to format telewizyjny z gatunku codziennego teleturnieju wiedzowego skoncentrowany na ugruntowanym.. ROZWIŃ.. 2021-10-07 17:01:17 Wiersze o tematyce migracji.. Jak napisać przemówienie?. Duma, wyniosłość, zarozumiałość (Ezechiela 30:6) 5.. Król Tyru, który dostarczył wielu materiałów na budowę świątyni (2 Samuela 5:11) 3.. Wstaw wyrazy z h do krzyżówki Krzyżówka.. Wpisz nazwy owoców do krzyżówki Odkryj karty.. W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa strategiczny znajduje się łącznie 65 synonimów.Synonimy te zostały podzielone na 12 różnych grup znaczeniowych.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Przykład krzyżówki z hasłem PRZYRODA..

HasłoSłownik synonimów do słowa strategiczny.

Najpierw pojawił się Wyspa 8 Poziom 12 Hasło 4 i mogą być dostępne w ramach innych zagadek.. Znacie jakieś?. Gra słów.. Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.na przykład Marcin Daniec - Hasło do krzyżówki ⚐ Uściślij rozwiązanie według liczby liter.. wg Agnieszkawolska.. Słowo OkreślenieNa przykład łkanie; Na przykład w kończynie; Na przykład 100 metrów biegu; Na przykład psychiczny; Na przykład skaleczenie; Na przykład skręcenie nogi; Na przykład złamanie ręki; Na przykład zwichnięcie nogi; Przykład; Na przykład codzienne picie kawy; Na przykład karabin; Na przykład "batory pod pskowem" Na przykład bohun; Na przykład achilles; Na przykład herkulesRozwiązaniem tej krzyżówki jest 5 długie litery i zaczyna się od litery T. Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę na przykład magnetofonowa, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Krzyżówki jednogenowe - ćwiczenia Odkryj karty.. Mamy 4 rozwiązań .. Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę strategiczny, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.na przykład walc: wiara: na przykład islam: alken: na przykład eten: mech: na przykład torfowiec: kwiat: na przykład tulipan: krzywa: na przykład parabola: rasa: na przykład: nordycka: dwór: na przykład Soplicowostrategiczny - posiada w spółce większość udziałów: inwestor: strategiczny nieliczny: inwestor: strategiczny w firmie: inwestor: strategiczny, ma więcej niż 50% akcji danej firmy: inwestor: strategiczny, posiada większość akcji danej firmy: inwestor: strategiczny, zapewnia przyszłość firmie: inwestor: środki pieniężne wydane, np. na zakup akcji: inwestorprzykład: exemplum: przykład: fakt: przykład: fakt mogący służyć za dowód czegoś: przykład: fakt mogący służyć za ilustrację, dowód, poparcie czegoś, jakiegoś twierdzenia: przykład: fakt, obrazujący lub zgodny z twierdzeniem: przykład: fakt, postępek godny naśladowania: przykład: ideał: przykład: ideał, drogowskaz: przykład: idzie z góry: przykładna przykład Bajkał: oficer: na przykład major: układ: na przykład Słoneczny: hormon: na przykład insulina: znak: na przykład logo: krzywa: na przykład parabola: ostrzał: na przykład artyleryjski: sonet: na przykład "Ajudah"na przykład gwara: religia: na przykład buddyzm: Stan: na przykład podgorączkowy: porost: na przykład chrobotek: aparat: na przykład fotograficzny: prawo: na przykład administracyjne: kwas: na przykład solny: mech: na przykład torfowiecHasło krzyżówkowe "na przykład lipaza" w słowniku krzyżówkowym W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "na przykład lipaza" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówki..

Hasło "strategiczny" posiada 81 definicji krzyżówkowych w słowniku.

wg Beata2265.Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę na przykład parasol, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!na przykład szalikiem: deser: na przykład legumina: kanapa: na przykład sofa: arabka: na przykład Libijka: taniec: na przykład walcna przykład w kości - krzyżówka Lista słów najlepiej pasujących do określenia "na przykład w kości": GRA ZROST URAZ OSAD AUTO KARB SKOK URNA WRAK SZPIK GNAT OKOSTNA ŁOPATKA KNAGA PISZCZEL WYWAR FILET GNATY OSTEOPOROZA OLIFANTNa przykład łkanie; Na przykład w kończynie; Na przykład 100 metrów biegu; Na przykład psychiczny; Na przykład skaleczenie; Na przykład skręcenie nogi; Na przykład złamanie ręki; Na przykład zwichnięcie nogi; Przykład; Na przykład codzienne picie kawy; Na przykład karabin; Na przykład "batory pod pskowem" Na przykład bohun; Na przykład achilles; Na przykład herkulesTo jest temat, w którym znajdziesz odpowiedź na wskazówkę Na przykład Wiedeński dla gry Krzyżówki wyspy ..

Hasło do krzyżówki "Na przykład parasol" Środa, 13 Stycznia 2021.

Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. Krzyżówka - to format telewizyjny z gatunku codziennego teleturnieju wiedzowego skoncentrowany na ugruntowanym i niesłabnącym od lat fenomenie popularności krzyżówek.. Wszyscy.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "na przykład polioctan winylu" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.. Ta gra jest doskonała, jest bardzo dobrze zaprojektowana i kiedy ją sfinalizowaliśmy, dzielimy się wszystkimi odpowiedziami na temat tej gry.W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "na przykład polioctan winylu" znajduje się 1 definicja do krzyżówki.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. Ktoś, kto złożył okup (Przysłów 23:11) 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt