Napisz historię po angielsku

Pobierz

Opisuj w kolejności co się dzieje.. Przedstawia ona prawdziwe lub fikcyjne wydarzenia.. Dziś wpis z nieco innej beczki, czyli dotyczący tego jak skutecznie budować ciąg logiczny i tworzyć opowiadania po angielsku.. W dziale 'Opowiadania po angielsku' znajdziecie kilkanaście różnych czytanek po angielsku, mających na celu pomóc Wam w opanowaniu języka angielskiego.Przykład opowiadania po angielsku nr 2.. Napisz po angielsku dlaczego lubisz/ nie lubisz historie o duchach .. Mary jechała z tatą do końskiej stadniny za miastem.. Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.. Widziałam tam przepiekne góry , przepiękne krajobrazy.klimat dla mnie był super.napisz po angielsku krótkie hasło z przymiotnikiem wyższym.. Kto wymyślił najwięcej słów?. When suddenly something white .Napisz wymyśloną historię o małym szarym pancerniku po angielsku na ok. 150 słów oraz po polsku.napisz po angielsku w czasie past Simple .. Filmy.. Przykład opowiadania po angielsku.Jak zmieniał się język angielski?. Tata Mary zatrzymał się i do samochodu weszła dziewczyna w wieku około 16 lat.. swiatło lub coś w tym stylu.FISH-LOVE - jak opowiadać historie po angielsku?. Mery She was afraid to be alone at home.Napisz swoją niesamowitą historię po angielsku.. poleca 84% 1178 głosów.. gwiazdka2000.. Proszę szybko.. Na drodze zauważyli autostopowiczkę.. Treść.. Napisz opowiadanie na 200-250 słów kończące się zdaniem: "I looked around and I suddenly realized that I got lost"..

Napisz historię.

Dodaj do: Napisz swoją niesamowitą historię po angielsku.Krótka historyjka (past simple i past countinous) Napisz historyjke po angielsku w czasie przeszlym (past simple i past countinous).. Spis opowiadań w języku angielskim - posegregowane według poziomu językowego.. Skąd się wzięło słowo "zombie"?. Zwykła historia, ze byles z przyjaciolmi na imprezie i nagle zgasło.. Pokażę Ci w nim jak możesz opowiadać historie w języku angielskim oraz pokażę Ci kilka przydatnych zwrotów, które bardzo Ci to ułatwią.Napisz krótką historyjkę po angielsku z podanymi słowami : with, are, our, one, make, see.. W odpowiadaniu mogą się znaleźć krótkie dialogi.. 2011-11-13 19:34:24 Wymyśl i napisz krótką historie , która tłumaczyłaby brzmienie i sens Twojego nazwiska.Napisz śmieszną historyjkę w czasie przeszłym po angielsku.. Było cudownie.Napisz straszną historię ktora ci sie zdarzyła 60-80 słów po angielsku > PROSZĘ!. Opowiadanie o wizycie u koleżanki.. napisz historię o moich wakacjach po angielsku niedługa z 60 słów proszę o pomoc napisz historię o moich wakacjach po angielsku niedługa z 60 słów proszę o pomoc .Opowiadanie możesz zacząć od takich zwrotów jak: one time (pewnego razu), it started with (zaczęło się od), suddenly (nagle), two years ago (dwa lata temu), at first (na początku) itp. Utrzymaj chronologiczny ciąg wydarzeń..

Przykładowe opowiadania po angielsku!

napisz historię i jak obchodzi się to święto dzisiaj :) potrzebne na jutro :) z góry dziękuję : ] Jak napisać opowiadanie po angielsku - przydatne zwroty.. "Dzień który utkwił mi w pamięci to dzień gdzie byłam na Słowacj.. Nie przesadzaj z czasami Past Perfect i .Opowiadanie o wydarzeniu z przeszłości używając czasu present simple present continous i past perfect (od 120-150 słów)Przydatność 55% Straszna historia po angielsku.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 6 rozwiązań: autor: daniel35 15.4.2010 (18:13) Proszę o pilne napisanie wypracowania po angielsku na temat jedzenia które Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 4 rozwiązania: autor: agaracz9 26.4.2010 (17:56)Opowiadania po angielsku.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po angielsku.Opowiadanie po angielsku - pisanie opowiadania w języku angielskim..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt