Kapitan kox tekst

Pobierz

Tapety 915,911.. Jestem (Jak na razie, później sie awansuje) Majorem Jednostki Wojskowej Komandosów Winners utworzonej w Mrzeżynie dnia 22.05.14, obecnie funkcjonuje na ternie całej Łodzi.. Nowe tłumaczenie.. Będą tutaj przydatne informacje dla całej jednostki, szeregowych itd.. Kostenlose Lieferung möglichKapitan Kox Lyrics: Kapitan koks koks pociągnie dziś w nos / Kapitan koks zajebie dziś w nos / Kapitan koks koks pociągnie dziś sztos / Kapitan koks będzie walczył całą noc / Kapitan K .Tekst piosenki: Kapitan Kox, Kox, pociągnie dziś w nos Kapitan Kox, zajebie dziś w nos Kapitan Kox, Kox, pociągnie dziś sztos Kapitan Kox będzie walczył całą noc Kapitan K zajebie koksu, na miasto pójdzie zabawić się Kapitan K wali prosto z mostu, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jeb, jebKapitan Kox - GANG ALBANII zobacz tekst, tłumaczenie piosenki, obejrzyj teledysk.. angielski → portugalski.. [Borixon] Ręce do góry, w chuj dynamit, to jest napad na burdel, jazda z kurwami.. Dodany do ulubionych.. / Zostań użytkownikiem premium Nasze API.. Dodany TAG.. Uzupełniona metryczka.. Tapety w tym tygodniu 1,983. polski → angielski.. Search and overview .Abstrakt Rozumienie przez osoby z niepełnosprawnością roli obywatela/obywatelki w demokratycznym państwie to współcześnie zagadnienie szczególnie ważne, chociażby w kontekście takich kategorii jak samostanowienie czy niezależne życie, o których mowa│ Bo ona robi loda mu xD (tekst piosenki).mp3 │ Bones - OkayButThisIsTheLastTime (BASS BOOSTED) (DISTORTE.mp3 │ BORSUK MNIE TO JEBIE.mp3 │ BROOKLYN - KURWA.mp3 ..

Poprawka tekstu.

Kapitan koks koks pociągnie dziś w nos.. Nowe tłumaczenie.. Nasza społeczność: Zarejestrowanych użytkowników 87,820.. Nowy wątek na forum.. 9 maja do słuchaczy trafił najnowszy album Tede & Sir Mich zatytułowany "KARMAGEDON" i wszystko wskazuje na to, że jest to kolejny przełomowy album w dyskografii TEDE.. zaraz będziesz ruchana nanananana.. Opcje strony Wallpaper Abyss: Zmień obraz tła Sklasyfikuj nieoznaczone tapety Wspomóż nas!. na całą koparę krzyczy Król X3.. W prosty sposób możecie wyszukać dowolną z nich.. Na sqocie w powietrzu śmierdzi skunem W spodniach mi dziurę wypala hash Ja kiwam głową wsłuchują się w nutę Nie widzę szwadronu policji w drzwiach Jak słodko jebie skunem Policja stoi w drzwiach Ja nie mam dokąd uciec Ja pierd, kur mać!pismo mieszkańców miasta.. Na odsłonie znajdują się słowa utworu - Kapitan Kox .Captain coke will smash the skull.. Wyświetleń 4,512,076,879.Tu znajdziecie listę ponad 8000 kodów do piosenek w grze Roblox.. Wszystkim wam.. rozjebać dziś burdel w zachodniej Anglii.Gang Albanii - Kapitan Kox.. Nowy komentarz.. Patty - Mow Co Chcesz.Cześć!. Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu Twoich ulubionych piosenek.zapraszamy na oficjalny fan page Yugopolis na fb: singiel z albumu Yugopolis2, któ.01..

️ Który tekst z teledysku najbardziej zapadł Ci w pamięć?

Wjeżdżam do środka z dwoma typami.. Kapitan koks rozjebie rozjebie czaszki.. //Major PirógInformacje o Wallpaper Abyss oraz naszej społeczności.. Liczy Ona jak na razie 6 członków..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt