Serial przysięga streszczenie odcinków

Pobierz

[STRESZCZENIE ODCINKA] "Przysięga" odcinek 493., w którym widzowie zobaczą byłą żonę Kemala.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1074: Melek próbuje zaprowadzić nowe porządki w więzieniu!. Feride bardzo przeżywa każde spotkanie z Emirem.. Songul nie pozwala Cavidan jeść i wyrzuca jej leki!. Kemal jest w szoku, widząc wyniki badań DNA.. Emir wraca z matką do rezydencji.. Z kolei Feride i Emir .Choroba Macide postępuje!. Emir wychodzi ze szpitala.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1071: Mahir cudem unika zdemaskowania!. Feride zwierza się Melike, ich rozmowę słyszy Hikmet.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 499: Ciotka znajduje kandydata na męża dla Feride!Streszczenie 490. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Narin otwiera list, który przyszedł.. Emir i Feride namierzają sygnał z jej telefonu, ale .. Elif zgadza się wrócić do rezydencji!. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 500: Spotkanie Feride i Umita!. Emira gryzą wyrzuty sumienia!. Songul znęca się nad Cavidan!. Kobieta jest ranna.. Jaką tajemnice skrywa?. Zobaczcie, jak wygląda matka Masal.. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Songul jest wściekła i wygraża Cavidan.. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował.. Mężczyzna zabierze Narin do domu Seyhan, aby dowiedzieć się prawdy..

Przysięga wszystkie odcinki VODPrzysięga 491 streszczenie odcinka.

Elif zgadza się wrócić do rezydencji!. Uważa, że nie miała prawa tego.. więcej.. Masal bawi się z bliskimi w chowanego.Ostatni odcinek Przysięgi powtarzany jest następnego dnia rano.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 499: Ciotka znajduje kandydata na męża dla Feride!Streszczenie odcinka.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1072: Melek wyznaje Macide swoje prawdziwe imię!. Songul czeka na wiadomość od Talaza w sprawie Cavidan.. W kolejnych dniach będzie można obejrzeć odcinek 494, 495, 496, 497, 498.. Jest zaskoczona informacjami, które tam znalazła.. Kemal odbywa wzruszającą rozmowę z Masal.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1075: Melek jest zmuszona wykonywać rozkazy Fidan!. "Przysięga" odcinek 493.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.. Cevahir dowiaduje się, że jego syn nie żyje.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 500: Spotkanie Feride i Umita!. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1072: Melek wyznaje Macide swoje prawdziwe imię!. Przysięga ostatni odcinek, powtórkiPrzysięga odcinek 499: Ciotka znajduje kandydata na męża dla Feride!. 493 w TV pojawi się w środę.. Natomiast matka zapewnia Narin, że Kumru .Streszczenie 487. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Munevver daje Narin prezent.. Songul oszukuje męża i jedzie do Talaza..

Czy uda się ustalić, kto tak naprawdę jest ojcem Masal?Opis odcinków.

[Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 499: Ciotka znajduje kandydata na męża dla Feride!Mężczyzna jest śmiertelnie chory.. Melek nie chce oskarżyć Kiymet!. Elif zgadza się wrócić do rezydencji!. Songul nie pozwala Cavidan jeść i wyrzuca jej leki!. Przysięga odc.. Kemal odwiedza byłą żonę!. Kemal i Narin szukają rodziców Masal!Streszczenie 481. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal nie dostaje zaproszenia na kolację, którą koledzy z pracy organizują dla Narin.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.Elif jest przerażona!. Mężczyzna ma problemy z zaufaniem.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 501: Cemre wydaje Talaza policji!Streszczenie 493. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Songul i Talaz uwięzili Cavidan.. Ilyas mówi Kemalowi, że przyszedł po Masal!. Feride wyciąga do Emira rękę na zgodę i proponuje, by zostali.. więcej.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 502: Feride zgadza się na ślub z Umitem!Streszczenie 485. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Oya i Melike szykują przyjęcie urodzinowe dla Feride, co bardzo nie podoba się Songul..

W rezydencji pojawia się policja.Ile odcinków ma serial Przysięga?

[Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 498: Ciotka każe Feride wyjść za mąż!. Natomiast Feride nie ufa .. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 500: Spotkanie Feride i Umita!. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1072: Melek wyznaje Macide swoje prawdziwe imię!. Choroba Macide postępuje!. Odcinek 486.. Narin dostaje awans.. Z kolei Feride jest .Streszczenie 483. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal czyta wiadomości Narin.. Emir w ciężkim stanie trafia do szpitala.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 502: Feride zgadza się na ślub z Umitem!. Seyfi, by ratować życie, okłamuje Cevahira.. Z kolei Kumru dowiaduje się o ślubie siostry, a Songul rozmawia z Cavidan.. Lekarze walczą o jego życie.. Songul nie pozwala Cavidan jeść i wyrzuca jej leki!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt