Streszczenie rozdziału 8 felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Baza na szkolnym strychu.. Zdemaskowanie szkolnych złodziejaszków.. Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku - będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum.. Rozwiąż test!A TERAZ , PISZ ŚMIAŁO STRESZCZENIA.. Polecenie 5 Masz czas do piątku.. Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń.Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe, klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ☰ Jesteś w: Felix, Net i NikaPlan szczegółowy powieści felix net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Pilnie potrzebuję streszczenia (nieszczegułowego) książki ''Felix, Net i Nika oraz Gan; Plan wydarzeń "Przygody Odyseusza; streszczenie lektury Chłopi i plan wydarzeń; Proszę o plan wydarzeń palstusiowy pamiętnik szkoła podstawowa1.. Obezwładnili sprzątaczkę, panią Lucynę i włamali się do bankowego skarbca.. Na początek łatwizna: jak nazywa się autor lektury?Test z lektury,, Felix, Net i Nika oraz gang Niewidzialnych Ludzi".. 2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Jego głównymi bohaterami się przyjaciele - Felix, Net i Nika, których poznajemy w ich pierwszym dniu w nowej szkole.Felix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. Mieszka i uczy się w Warszawie..

Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych Ludzi.

To jest pierwsza część, ale .Streszczenia lektur .. Baza na szkolnym strychu.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Rozpocznij test.. heylisa 2 lata temu.. niewiem.. Po zakończeniu pracy banku w pomieszczeniu gospodarczym ukryło się trzech zamaskowanych mężczyzn.. Zdemaskowanie szkolnych złodziejaszków.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Spotkanie Felix.3.. Zadaj pytanie .. KUBA32 Wschodząca gwiazda.. Pierwszy dzień w szkole Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku - będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum.. Pierwszy dzień w szkole.. Pościg za furgonetką Gangu Niewidzialnych Ludzi.. Rafał Kosik.. odpowiedzi: 1.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Skomentuj.. Test składa się z 12 pytań.. Po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego Felix .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Plan wydarzeń.. Jaki problem miała pani Lucynka?For Bartek Belkajak dobrze znasz lekturę "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Plik streszczenie szczegolowe felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi k.zip na koncie użytkownika catzm7 • Data dodania: 10 sty 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat..

Sprawdź swoją wiedzę z książki "Felix , Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi " " O rety!

Prezentacja Manfreda.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Streszczenie podzielone jest na dwie części.. Zbadali go i był on świeży.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi", streszczenie którego opracowaliśmy, to książka autorstwa Rafała Kosika, polskiego pisarza science fiction.. Kto jest autorem tej książki?. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. Klasa 6 Polski.. Dwóch chłopaków kradnie mu dziesięć złotych.. Pytania .. Po apelu nie wie, do jakiej iść sali.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Rozdział 1.. Akcja utworu rozgrywa się w Warszawie.. Kradzież 10 zł przez Marcela i Rubena 3.. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. Uwaga!. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).. Po apelu nie wie, do jakiej iść sali.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Pierwszy dzień w gimnazjum - początek przyjaźni.. Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności..

2009-05-31 13:23:27Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi".

Tam ustnie opowiedziany .Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Udostępnij.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Nika Mickiewicz - charakterystyka.. Osoby, które nie mają dostępu do książki mogą skorzystać z linku.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Utrzymywała się z renty (ukryła fakt śmierci ojca, nie .Test z lektury ,,Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jest powieścią młodzieżową.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

Czy znasz postacie z lektury Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Prawda czy fałsz.

Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. - Plan wydarzeń - Felix, Net i Nika .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Skorzystaj z rad zapisanych w tabeli.. "Pierwszy dzień w szkole".. Ściągi .. Proszę o szybką odpowiedź.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Wybierz jeden z rozdziałów powieści Rafała Kosika " Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i napisz jego streszczenie.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. wg Igorkijowski.. Kradzież w banku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt