A teraz śpij i zapomnij o tym tekst

Pobierz

Autor: Paweł o 12:44 Brak komentarzy: Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest.. Poznaj słowa utworu Zapomnij o tym - Trzeci Wymiar.. Pobierz.. Drugie piętro w poniemieckiej kamienicy piękno ciszy zakłócone Ktoś krzyczy to sąsiedzi z pietra Mimo że byłem młody to pamiętam Numer drzwi siódemka taka tam noc nie jednaOglądaj wideo Zapomnij o tym w wykonaniu Trzeci Wymiar z albumu Cztery Pory Rapu za darmo, i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.Znajdź tekst utworu Trzeci Wymiar - Zapomnij o tym i wyszukaj Trzeci Wymiar.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia .Kiedy patrzę w ich źrenice widzę własne odbicie, wspomnienia które iskrzą jeszcze dziś oczy szklą mały pokój i ja modląc się za cisza, która była mi najbliżs.. Nullo: 2 piętro w poniemieckiej kamienicy, piękno ciszy zakłócone, ktoś krzyczy, to sąsiedzi z pietra, mimo ze byłem młody to pamiętam numer drzwi 7 .A teraz śpij, teraz śpij i zapomnij o tym co widziałeś co słyszałeś co przeżyłeś i pomyśl że to sen że to wcale nie działo się tak będzie lepiej śpij.a teraz śpij teraz śpij i zapomnij o tym co widziałeś co słyszałeś co przeżyłeś i pomyśl że to sen że to wcale nie działo się tak będzie lepiej - śpij [verse 2] drugie piętro w poniemieckiej kamienicy piękno ciszy zakłócone ktoś krzyczy to sąsiedzi z pietra mimo że byłem młody to pamiętam numer drzwi siódemkaA teraz śpij, teraz śpij i zapomnij o tym co widziałeś co słyszałeś co przeżyłeś i pomyśl że to sen że to wcale nie działo się tak będzie lepiej śpij..

#trzeci wymiar #zapomnij #śpij.

* Mały chłopiec siedział zamknięty w komórce pod schodami.. SMS został dodany ponad rok temu i od tej pory został wyświetlony 540 razy.. Drugie piętro w poniemieckiej kamienicy piękno ciszy zakłócone Ktoś krzyczy to sąsiedzi z pietra Mimo że byłem młody to pamiętam Numer drzwi siódemka taka tam noc nie jednaA teraz śpij, teraz śpij i zapomnij o tym co widziałes co słyszałeś co przeżyłeś i pomyśl że to sen że to wcale nie działo się tak będzie lepiej śpij.. Tekst piosenki Zapomnij o tym - Trzeci Wymiar, tłumaczenie oraz teledysk.. A teraz śpij teraz śpij i zapomnij o tym Co widziałeś, co słyszałeś, co przeżyłeś śnij i Pomyśl, że to sen, że to wcale nie działo się Tak będzie lepiej śpij.. Kiedy patrzę w ich źrenice widzę własne odbicie, wspomnienia które iskrzą jeszcze dziś oczy szklą mały pokój i ja modląc się za cisza, która była mi najbliższą rzeczą, bliższą niż ona i niż on, bliższą niż dom gdzie wyrosłem, brak pieniędzy i alkohol niszczą proste, ktoś powiedział .Trzeci wymiar .. A teraz śpij teraz śpij i zapomnij o tym Co widziałeś, co słyszałeś, co przeżyłeś śnij i Pomyśl, że to sen, że to wcale nie działo się .. #rap #piosenka #tekst piosenki #śpij #A teraz śpij teraz śpij i zapomnij o tym Co widziałeś, co słyszałeś, co przeżyłeś śnij i Pomyśl, że to sen, że to wcale nie działo się Tak będzie lepiej śpij..

A teraz śpij, teraz śpij i zapomnij o tym co widziałes co słyszałeś co przeżyłeś i pomyśl że to sen że to wcale nie działo się tak będzie lepiej śpij.

Link (skopiuj i prześlij znajomym) SMS (30 znaków) SMS bez polskich liter (30 znaków) SMS na Twoją stronę WWW.. Po jego policzkach spływały łzy.. Drugie piętro w poniemieckiej kamienicy piękno ciszy zakłócone Ktoś krzyczy to sąsiedzi z pietra Mimo że byłem młody to pamiętamA teraz śpij teraz śpij i zapomnij o tym Co widziałeś co słyszałeś co przeżyłeś I pomyśl że to sen że to wcale nie działo się Tak będzie lepiej - śpij Czarny opar nad miastem niczym mroczny zastęp zwiastowały burze Jeszcze ja wpatrzony dłużej w tańczących na wietrze Oderwał mój wzrok chłopak w prującym się swetrzeKoniecznie zobaczcie: nasz kanał i koniecznie wciśnij : "a teraz śpij.. i zapomnij o tym… co widziałeś co słyszałeś co przeżyłeś i pomyśl że to sen, że to wcale nie działo sięLyrics for Zapomnij o tym by Trzeci Wymiar.. SMS na Twoją stronę WWW .Szatek92 / MP3 / Teksty z tym czymś!. SMS dodany przez anonim.. Kruche ciało siedmiolatka trzęsło się pod wpływem szlochu.A teraz śpij teraz śpij i zapomnij o tym Co widziałeś, co słyszałeś, co przeżyłeś śnij i Pomyśl, że to sen, że to wcale nie działo się Tak będzie lepiej śpij..

A teraz śpij, teraz śpij i zapomnij o tym co widziałeś, co słyszałeś, co przeżyłeś i pomyśl, że to sen że to wcale nie działo się tak będzie lepiej śpij.

Drugie piętro w poniemieckiej kamienicy piękno ciszy zakłócone Ktoś krzyczy to sąsiedzi z pietra Mimo że byłem młody to pamiętamA teraz śpij, teraz śpij i zapomnij o tym co widziałeś co słyszałeś co przeżyłeś i pomyśl że to sen że to wcale nie działo się tak będzie lepiej śpij.A teraz śpij teraz śpij i zapomnij o tym Co widziałeś co słyszałeś co przeżyłeś I pomyśl że to sen że to wcale nie działo się Tak będzie lepiej - śpij [Verse 2] Drugie piętro w poniemieckiej.A teraz śpij teraz śpij i zapomnij o tym Co widziałeś co słyszałeś co przeżyłeś I pomyśl że to sen że to wcale nie działo się Tak będzie lepiej - śpij {Verse 2} Drugie piętro w poniemieckiej kamienicy Piękno ciszy zakłócone ktoś krzyczy To sąsiedzi z pietra mimo że byłem młodyA teraz śpij, teraz śpij i zapomnij o tym co widziałeś co słyszałeś co przeżyłeś i pomyśl że to sen że to wcale nie działo się tak będzie lepiej śpij.. / Zapomnij o tym.mp3 Download: Zapomnij o tym.mp3.. Drugie piętro w poniemieckiej kamienicy piękno ciszy zakłócone ktoś krzyczy to sąsiedzi z piętra mimo że byłem młody to pamiętam numer drzwi siódemka taka tam noc nie .A teraz śpij, teraz śpij i zapomnij o tym co widziałeś co słyszałeś co przeżyłeś i pomyśl że to sen że to wcale nie działo się tak będzie lepiej śpij.A teraz śpij teraz śpij i zapomnij o tym Co widziałeś co słyszałeś co przeżyłeś I pomyśl że to sen że to wcale nie działo się Tak będzie lepiej - śpij [Verse 2] Drugie piętro w poniemieckiej kamienicy Piękno ciszy zakłócone ktoś krzyczy To sąsiedzi z pietra mimo że byłem młody To pamiętam numer drzwi siódemka1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt