Test z lektury kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Szkoła latania" 1.. 4 0 0Temat: Podsumowujemy wiadomości z lektury Dziś czeka ię teścik podsumowujący lekturę.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Miejsce akcji:Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. Przyglądający się awanturze w klubo-gospodzie starcy oświadczają, że to już nie dla nich takie huczne zabawy.Plik Test Kajko i Kokosz.. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!Zaznacz 2 odpowiedzi .. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Zobacz quiz: Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.a) Z Gdasiem b) Z czrodziejską łyżką c) Z kogutem 9) Jak nazywało się miasteczko?. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Szkoła latania, Christa Janusz?. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50. wozem.Naukę latania pobiera się w Wyższej Szkole Latania, zaś wylatujący z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiają alarm, bo zerwali cienką nić sieci alarmowej, wyrywanie zębów z kolei odbywa się "ze znieczuleniem"..

10.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiYoutube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Test (literature - lektura - komiks - kajko i kokosz) - Test z lektury Kajko i KokoszZapomniałeś, kim jest Mirmił, postać w lekturze Kajko i Kokosz.. Opowiadania 13 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308 .. Inne testy z kategorii.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Część 2.. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.» Strona główna » Książki i komiksy » Komiksy » Kajko i Kokosz.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.. a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Szkoła Latania .. Nie musisz ich przepisywać.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Część 1. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. 1) Jaga byłaW 1981 roku wydanie albumowe Szkoły latania zapoczątkowało cykl niezwykle popularnych komiksów Janusza Christy, w których bohaterami są odważny i rozsądny Kajko oraz poczciwy olbrzym Kokosz.. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz..

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

Część 3.. Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyNajbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w sieci.. Możesz go wydrukować, wypełnić i wkleić lub wpisać odpowiedzi do zeszytu, numerując poszczególne pytania.. pytanie 1 z 14.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy leksykalnej, imion i faktów należy uznać, że akcja dzieje się w średniowieczu.. złotem.. Szukaj.. Szkoła latania - test wiedzy.. kaczmo21 2 lata temu.. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Szkoła latania"?c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Kto był przywódcą zbójcerzy?.

Szkoła latania.

W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. a) Kasztelanowo b) Lubawowo c) Mirmiłowo d) Jagowo e) Łamignatowo Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Quiz"Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.. Szkoła latania, Janusz Christa.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Test składa się z 15 pytań.. Test składa się z 12 pytań.. Szkoła latania" Janusz Christa.. Społeczność .. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Zanim ukazał się w formie albumowej, komiks Kajko i Kokosz.Szkoła latania test popularności zdał już podczas publikacji w odcinkach na łamach Świata Młodych w 1975 roku.Test wiedzy z lektury " Kajko i Kokosz.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt