Jakimi cechami charakteru odznaczał się rybak uzasadnij swoją odpowiedź

Pobierz

Odpowiedź: Rybak odznaczał się odwagą bo walczył z dużą rybą (rekinem), cierpliwością, ponieważ czekał aż jakąś rybka złapie się na wędkę, upartością, gdyż czekał bardzo długo aż coś złowi, lecz i tak wyruszał dalej w morze.. - Odwaga; - Patriotyzm;Odpowiedź:Wyznawali trzy wartości Bóg, honor, ojczyzna.. Średnia : 4.0.Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Odpowiedz.Wśród kolegów cieszył się dużym autorytetem-----Adasia cechowała dobroć, mądrość, odwaga, wrażliwość.. Starał się postępować uczciwie.. Byli lojalni wobec króla i gotowi poświęcić życie za ojczyznę.. -Jakim wartościom służył .Cechy prawego rycerza.. Ułóż zdania, którymi można zilustrować różne znaczenie podanych słów Rola Północ Gąsienica RóżyczkaJakimi cechami charakteru odznaczał się Józef Piłsudski?. Stary człowiek był bardzo "wysuszony" i chudy, a na karku posiadał głębokie bruzdy.. Ułóż zdania, którymi można zilustrować różne znaczenie podanych słów Rola Północ Gąsienica RóżyczkaPls kto mi da na jutro Kl 7 Jakimi cechami charakteru odznaczał się rybak?. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. uzasadnij przywołując jego zachowanie lub słowa np;jest skromny,gdyż pięć zdań o słowiku.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Opisz charakter Zawisza czarnego i odpowiedz na pytania -o czym marzył?.

1jakimi cechami charakteru odznaczał się rybak?

Ułóż zdania, którymi można zilustrować różne znaczenie podanych słów Rola Północ Gąsienica RóżyczkaPls kto mi da na jutro Kl 7 Jakimi cechami charakteru odznaczał się rybak?. -Do czego dążył -Jakimi cechami charakteru się odznaczał?. Rozwiązania zadań.. 2013-10-02 17:10:11; Kogo można nazwać dojrzałym człowiekiem 2012-05-10 21:12:57; Cechy jakimi odznaczał się Noe?Pls kto mi da na jutro Kl 7 Jakimi cechami charakteru odznaczał się rybak?. Uzasadnij swoją odpowiedź.. - Cechy charaktery Bonapartego od - Pytania i odpowiedzi - Historia.. DAJE NAJ Jakimi umiejętnościami i cechami charakteru powinni wyróżniać się -sędzia (w sądzie)-i straż…Przedstawcie Zawiszę czarnego rycerza służącego na dworze Cesarza Zygmunta luksemburskiego w tym celu wykonajcie poniższe polecenia Podajcie ogólne informacje o bohaterze Skąd pochodził Do jakiej grupy społecznej należał Czym się zajmował komu służył jakie pełnił funkcję z czego był znany Opiszcie jego charakter O czym marzył do czego Dążył jakimi cechami charakteru się odznaczał Jakimi wartościami służył Oceńcie bohatera Jak według analizowanego tekstu .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Czy i w jaki sposób jesteś wolontariuszem czy mógłbyś nim być?. Uzasadnij swoją odpowiedź.. ;]] 2011-07-03 19:58:40; Jakimi cechami odznaczał się Feri Acz a jakimi Janusz Boka z książki "Chłopcy z placu broni" ?.

Jakimi cechami charakteru odznaczał się.

Strona 25.. Szczerze żałował odkrycia metody profesora gdyż przysporzyło to zmartwień nauczycielowi.Jakimi cechami charakteru odznaczał się Jan Chrzciciel ?. Zbyszko z Bogdańca jako główny bohater powieści Krzyżacy w pełni sprostał powinnościom rycerskim.. 2010-12-08 11:34:55; Lubisz Afromental?. Ułóż zdania, którymi można zilustrować różne znaczenie podanych słów Rola Północ Gąsienica Różyczka Napisz, jakimi cechami charakteru odznaczał się Bonaparte już od początku kariery.. Wiara była ważna w tamtym okresie.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ PILNE!. Question from @kochamswojamama - PolskiPls kto mi da na jutro Kl 7 Jakimi cechami charakteru odznaczał się rybak?. Był również honorowy, pobożny , szlachetny i bardzo dumny, co stanowi o ważnych cechach rycerza.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Jakimi cechami według Cb powinien odznaczać się ojciec .. Twoje małe i duże dobre uczynki w domu,szkole…Głównym bohaterem opowiadania "Stary człowiek i morze" jest stary rybak o imieniu Santiago.. Wyjaśnienie: Mam nadzieję że pomogłam :-) Cechy charakteru rybaka: Odpowiedź na zadanie z Nowe Słowa na start!. Rozwiązania zadań.. Premium .. Oceń tę odpowiedź: Oceń to zadanie.. Odznaczał się takimi cechami charakteru jak : odwaga, wytrwałość, , waleczność i męskość..

Uzasadnij swoją odpowiedź.

Klasa: 7 szkoły podstawowej.. Uzasadnij swoją odpowiedź.. Uzasadnij swoją wypowiedź (stary człowiek i morze ) ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt