Jak się czujesz po niemiecku odpowiedzi

Pobierz

Odpowiedź; Jak się masz?. Chciałem zobaczyć, jak się masz.. "/ Czy mam pani zmierzyć ciśnienie krwi?. ja strasznie.. Pytania po niemiecku - najważniejsze informacje w skrócieodpowiedział (a) 31.05.2015 o 13:11. czujesz to .. Sprawdź tłumaczenia słowa "" Po kolejnym tygodniu można podwoić dawkę jeszcze raz do 40 mg dziennie.. rozpocznij naukę .. aktywuj konto premium przykładowe nagranieNapisz jak się dzisiaj czujesz po niemiecku.. Wyspała się pani?Tłumaczenie słowa 'jak się pani miewa?'. Czuję się dobrze: es geht mir gut.. - Jestem znudzony/zdenerwowany/zmartwiony.. Jesli natomiast naprawde chcesz sie dowiedziec jak ktos sie czuje to powiesz How are you keeping i wtedy odpowiadaja Ok, fine I had a horrible night itp.Gdy znajomi mi napisali, że niektórzy w Elblągu zastanawiali się nad przywróceniem pomnika Hermanna von Balka, jednej z najbardziej czczonych postaci historycznych w III Rzeszy, myślałem, że świat, przynajmniej u was, stanął na głowie.. - Czuję się zmęczony/samotny/szczęśliwy/smutny.. i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Jak się dzisiaj czujesz?. Jak się czujesz?. Question from @Sebaq123456789 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiSprawdzilam odpowiadajac I was almost dead odpowiedz Ok fine.. Masz gorączkę?. w słowniku polsko - niemiecki GlosbePo polsku: Po niemiecku: Jak się pani dzisiaj czuje?.

Jak się czujesz 0 7 fiszek franek2k08.

EmoLala02 EmoLala02 05.05.2014 Język niemiecki Szkoła podstawowa +5 pts.. Użytkownik Brainly Użytkownik Brainly 18.10.2020 Język niemiecki Liceum/Technikum Jak jest po niemiecku jak się czujesz 2 Zobacz odpowiedzi .Tłumaczenie słowa 'jak się czujesz?'. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćTłumaczenie "jak się czujesz" na niemiecki.. - Was kannst du .Powiedz po niemiecku: 1.. Odpowiedź Guest.. [*] 2010-04-10 14:23:17; Jak sie pisze po niemiecku jak sie czujesz 2009-03-25 19:06:43; Napisz po niemiecku jak się czujesz w swojej klasie 2013-04-25 18:49:11Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Powiedz po niemiecku: 1.. "/ Co u pana/ pani/ państwa słychać?. jak się czujesz?. "Wie fühlst du dich?. Jeżeli znajdujesz się w sytuacji oficjalnej i chcesz zapytać o samopoczucie na przykład szefa, pamiętaj o zmianie zaimka "du" na "Sie": "Wie geht es Ihnen?. i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Czuje sie zle.. Co boli dziecko?. - Jestem trochę zmartwiony/przybity.. Gdzie leży Paryż?. 2 Powiedz że twoja mama zwiozła cię do szpitala.. Odpowiedz.. Przykładowe zdania: Chciałem wiedzieć, jak się czuje.. Boli mnie głowa.. (też: jak się masz?, co u ciebie?, co słychać?, jak leci?, co tam?, co u pani słychać?, co u pana słychać?, jak się miewasz?).

Napisz 10 zdań po niemiecku.

rozpocznij naukę .. Zadaj pytanie.. Zresztą, jak tam chcecie - tak się wyśpicie jak sobie pościelicie.Jak się czujesz.. Czuje sie dobrze.. Po jakiemu mówi się w Wielkiej Brytanii?. Czuję się źle : es geht mir schlecht.. po niemiecku?. Czy mam pani pomóc się ubrać?. Jak masz na imię, skąd pochodzisz.Tłumaczenia w kontekście hasła "czujesz" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: czujesz się lepiej, źle się czujesz, czujesz się winny, wiem jak się czujesz, czujesz to samoTłumaczenie słowa 'odpowiedzieć' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Tłumaczenie słowa 'jak czujesz' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. W przypadku olejku, na początku zwykle zaleca się przyjmowanie 10 mg CBD dziennie.. Nowe pytania.Powiedz po niemiecku.. 1 Zobacz odpowiedź .. Zobacz odpowiedź .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Jak się czujesz, kiedy jesteś chora?. Czy mam pani przy tym pomóc?. Po 7 dniach przyjmowania 10 mg na dobę, jeśli czujesz, że jest to konieczne, możesz zwiększyć dawkę do 20 mg na dobę.. Przyszedłem tylko przywitać się i zobaczyć, jak się masz.. I'm not in the mood for ….Jak nazywa się stolica Polski?. Kogo…Zarejestruj się.. Co umiesz robić dobrze?. Powiedz, że wczoraj wieczorem przewróciłaś się i czujesz się źle.. Rozwiązane Jak powiedzieć po niemiecku :Czy czujesz się dobrze?.

jak się czujesz?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt