Kopciuszek plan wydarzeń

Pobierz

Powtórny ożenek szlachcica, ojca Kopciuszka.. Nie wiadomo jednak, gdzie on się znajduje.. Klasa 4 Polski.Zadanie: napisz szczegółowy plan wydarzeńbaśni quot kopciuszek quot najpierw napisz punkty czyli ramowy plan wydarzeń ,potem dopiszodpowiednio podpunkty pilne Rozwiązanie: ramowy 1 śmierć ojca dziewczynki 2 wprowadzenie się macochy z córkami 3 żaproszenieNapisz szczegółowy plan wydarzeń baśni " Kopciuszek " albo " Czerwony Kapturek "pliss pomóżcie !. Kopciuszek, o tytułowej bohaterce Odwracanie kart.. Przypomnij sobie treść znanej bajki o Kopciuszku.. .Jaki jest plan wydarzen z kopciuszka.. Małżeństwo wdowca.. Pojawienie się wróżki.. Przeczytaj baśń s. î ì ì- 205.. Co różni utwór Wandy Chotomskiej od tej baśni?. Przybycie Czerwonego Kapturka do babci.. 4.Uszycie przez zwierzęta pięknej sukni: a)pomaganie w ubieraniu siostrom przyrodnim.. 3.Rozpacz kopciuszka.. Książę urządza poszukiwania Kopciuszka w całym kraju, sprawdzając, na którą dziewczynę będzie pasował pantofelek (uszyty na bardzo drobną stopę).. Podkreślcie fantastyczne wydarzenia.. - Drugi dzień balu., 13.. 2013-02-13 21:42:26Napisz SZCZEGÓŁOWY* plan wydarzeń z baśni "Kopciuszek" Charles Perrault.. - Powrót Kopciuszka do domu przez północą., 12.. 1 ocena | na tak 100%.. Razu pewnego żył sobie bogaty człowiek, który miał żonę i córkę.. Bohater tytułowy i pierwszoplanowy: Kopciuszek..

Sprawdź.Plan wydarzeń.

- Kopciuszek jako służąca, 4.. 6.Ucieczka o północy.. *szczegółowy czyli: ok. 10 punktow z podpunktami 1. tekst a) tekst DAM NAJ!Ułóż ramowy plan wydarzeń przedstawionych w utworze Kopciuszek.. Nie wiadomo, jak dziewczyna ma na imię.. Najpierw napisz punkty, czyli ramowy plan wydarzeń.Potem dopisz odpowiednio podpunkty.. 2.Wprowadzenie się macochy z córkami: a)złe traktowanie dziewczynki.. co to jest plan wydarzen?. - Przygotowania 2 córek, 5.. Po jakimś czasie ojciec dziewczynki ożenił się po raz drugi.Plan wydarzeń.. , Przygotowania do balu na zamku., Wizyta dobrej wróżki.. szkoła podstawowa Polski Logopedia.. Który z nich bardziej ci się podoba i dlaczego?. - Wyruszenie złych sióstr na bal, 6.. Przygotowania przyrodnich sióstr Kopciuszka do balu.5.. Następnie przedstaw je w formie graficznej rysunku za pomocą emotikonów.- Kopciuszek na balu i zachwyt księcia oraz gości nad urodą dziewczyny., 10.. 4.Pojawienie się matki chrzestnej ,która była wróżką.. Ogłoszenie balu.. (zapisz w zeszycie) Plan ramowy: 1.. - Złe traktowanie Kopciuszka przez macochę, 4.. Dopiszcie brakujące wydarzenia lub wyrazy.. Ukazanie się ogłoszenia o balu.4.. Pomoc dobrej wróżki.. 2.Ogłoszenie o wielkim balu.. Kiedy dziewczynka była jeszcze mała, jej mama zachorowała i umarła.. Wykorzystywanie Kopciuszka do ciężkich prac domowych..

Baśnie: "Kopciuszek" - plan wydarzeń.

Uratowanie babci i wnuczki przez gajowego.Przeczytaj utwór Wandy Chotomskiej "Kopciuszek".. 2010-10-04 19:00:51; Szczegółowy plan wydarzeń LATARNIKA.. - Poszukiwanie tajemniczej dziewczyny przez .pomóżcie mi zrobić plan wydarzeń o kopciuszku.. Początek nierównego ostrzału.. Stał się własnością najmłodszego syna młynarza i wtedy ujawnił swoje magiczne umiejętności.. 3.Rozpacz kopciuszka.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Plan wydarzeń.Przepiszcie plan wydarzeń.. Ustawianie w kolejności.. 2010-01-12 15:12:44; szczegółowy plan wydarzeń .Kopciuszek - plan wydarzeń - Połącz w pary.. 1.Zamieszkanie macochy z Kopciuszkiem.. Wykorzystywanie biednej dziewczynki jako służącej przez macochę z dwoma córkami 2.Zaproszenie na bal przez królewskiego listonosza 3.Wyjazd macochy i jej dwóch córek, pozostawienie Kopciuszka w domu 4.II Adama .Kopciuszek na balu oczarowuje księcia, ale w ostatniej chwili ucieka z balu, gubiąc pantofelek.. 2009-12-03 21:49:26; Napisz szczegółowy plan wydarzeń Hobbita czyli tam i z powrotem.. 1 0 Odpowiedz.. , Poszukiwania właścicielki złotego pantofelka przez królewicza.. Przygotowania sióstr do balu.. 8.Przymierzanie pantofelka.. Wykonywanie przez Kopciuszka ciężkich prac w domu macochy.3.. marta i ogryzek; 13.04.2010 1.Zamieszkanie macochy z Kopciuszkiem..

Kopciuszek- plan wydarzeń Połącz w pary.

Baśń o Kopciuszku opowiada historię sieroty, która wyszła za mąż za księcia.PLAN WYDARZEŃ BAŚNI PT. ,,KOPCIUSZEK" 1.. Uporządkuj plan wydarzeń zgodnie z treścią lektury.. Złe traktowanie pasierbicy przez macochę i jej córki.. Nadanie dziewczynie przezwiska "Kopciuszek".. 6.Zjawienie się wróżki: a)wyczarowanie .Wiadomo, że większość wydarzeń toczy się w domu Kopciuszka.. 2.Ogłoszenie o wielkim balu.. 1.Kopciuszek wraz z księciem żyją sobie długo i szcęśliwie w pałacu Miałam to na lekcji , pisaliśmy to z panią , więc powinno być dobrze !Napisz ramowy plan wydarzeń do baśni pt. kopciuszek proszę o pomoc.Napisz ramowy plan wydarzeń do baśni pt. kopciuszek proszę o pomoc.Ułóż ramowy plan wydarzeń przedstawionych w utworze Kopciuszek.. Napisz ( dwa, trzy zdania , jakie emocje wzbudziły w Tobie zdarzenia przedstawione w baśni.. 9.Małżeństwo kopciuszka i .Kopciuszek- układanie wydarzeń chronologicznie.. Charles Perrault " Kopciuszek".. wg Karolinawie.. - Nierozpoznanie Kopciuszka przez siostry na balu., 11.. - Przegapienie północy przez Kopciuszka - ucieczka i zgubienie pantofelka., 14.. 5.Porwanie się sukni.. - Powtórny ślub szlachcica, 7.Zapisz w zeszycie plan wydarzeń 1.. Ułóż do końca ramowy plan wydarzeń przedstawionych w utworze.. - Złe traktowanie dziewczynki przez macochę., 3.. 7.Przygotowania do ślubu i ponowne spotkanie z Knypsem..

Napisz w zeszycie ramowy plan wydarzeń.

Przed śmiercią poleciła jej, by zawsze była dobra, mądra i grzeczna.. Smutek i płacz Kopciuszka z powodu niemożności pójścia na bal.6.. Podobne pytania.. 3.Zaproszenie na bal.. Choroba babci.. - Niefortunny ożenek ojca Kopciuszka., 2.. Temat: Podróż do baśniowej krainy.. Podobne pytania.. Zalety i wady Czerwonego Kapturka.. 0 0 Odpowiedz.. - Zaproszenie na bal do księcia.1.. 2011-05-09 15:01:52; Plan wydarzeń szczegółowy 2010-02-10 20:29:18; napisz szczegółowy plan wydarzeń mitu o afrodycie?. Proszę czekać.. 1 ocena | na tak 100%.. Pojawienie się macochy i jej dwóch córek.. 2013-09-25 15:27:21; Plan wydarzen (ramowy) 2010-05-05 16:39:46; Plan wydarzen:(2010-12-09 16:36:06; Szczegółowy plan .Napisz szczegółowy plan wydarzeń do baśni słowik.. Gdy ją poznajemy, jest już dorosła.1.. Droga przez las i rozmowa z wilkiem.. Wydarzenia jednego wieczoru dzieją się na zamku księcia, tam też kończy się akcja utworu.. Warunek postawiony przez wróżkę.. Spotkanie z kapitanem Rusztem.. - Rozpacz Kopciuszka, 1.. Plan wydarzeń cd.Zadanie: napisz szczegółowy plan wydarzeń baśni quot kopciuszek quot najpierw napisz punkty,czyli ramowy plan wydarzeń potem dopisz odpowiednio podpunkty Rozwiązanie: i plan ramowy 1 małżeństwo ojca kopciuszka z wdową 2 ciężki los dziewczyny 3Ramowy plan nauczania w szkołach zawodowychpomóżcie mi zrobić plan wydarzeń o kopciuszku.. Szczegółowy plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" ?. 3.Rozpacz kopciuszka.. 1.Śmierć ojca dziewczynki.. 4.Pojawienie się matki chrzestnej ,która była wróżką.Historia Kopciuszka stała się swego rodzaju toposem w literaturze .Szczęśliwe życie wdowca i jego pięknej córki., Rozmowa o ponownym małżeństwie., Trudne życie z nową żoną ojca i jej córkami.. Musi być na jutro plan wydarzeń z kopciuszka SZYBKO!. Najpierw napisz punkty , czyli ramowy plan wydarzeń.. 2010-10-04 19:00:51; Plan wydarzeń szczegółowy 2010-02-10 20:29:18; Napisz szczegółowy plan wydarzeń Hobbita czyli tam i z powrotem.. 23.03.2020 klasa VI .Kopciuszek - streszczenie.. Przestrogi matki.. "Kopciuszek" było przezwiskiem jakie nadały dziewczynie przyrodnie siostry.Kopciuszek piękna, pracowita, skromna, uczciwa Wdowa/macocha Córki wdowy brzydkie, rozkapryszone, okrutne, złe Ojciec Kopciuszka/ wdowiec Dobra Wróżka/ matka chrzestna życzliwa, pomysłowa, dobra, wspaniała Królewicz 4.. 7.Zgubienie pantofelka.. 0 ocen | na tak 0%.. Wyśmiewanie się z Kopciuszka przez przybrane siostry.. , Kopciuszek na balu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt