Test z lektury w pustyni i w puszczy trudny

Pobierz

a) 1876 b) 1866 c) 1888 d) 1872 Rozwiązanie - Miasta Chartum bronił: a) Mahdi b) generał Gordon .w Afryce 2.. Mirusinda 4 lata temu.. Muszę tą lekturę na polski.. Jesteś molem książkowym?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Niee!Peszek.. D: #Lekturanapolski.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena:jest łatwy, ale trudny :D - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3. ..

Rozwiąż test!Quiz W pustyni i w puszczy 28.

Główni bohaterowie to: Kali i Mea 3.. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym.. Udostępnij.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pytania zawarte w teście.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Skomentuj.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Zawiera 16 pytań.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnyTest: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Inne tryby testu.. 2011-12-11 18:00:36 .Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Test Przyjaciół '' W pustyni i W puszczy" .. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera .Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.. Rozwiąż test!Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

W pustyni i w puszczy.

''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. justys1221; 18.03.2010 chełpliwy wyrozumiały wysportowany odważnyProblematyka.. - Szlak wędrówki Stasia i Nel.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. Rozwiąż test.. Test: W który roku Sienkiewicz rozpoczął karierę dziennikarską?. Zwierzę, które doskonale radzi sobie na pustyni, to: słoń 7. karola5555; 17.03.2010 Wypisz cechy zewnetrzne bohatera Stasia z "pustyni i w puszczy" Cytat z lektury "w pustyni i w puszczy" o cechach Stasia z książki.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Spróbuj zdobyć w tym quizie więcej niż 7 punktówTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Sprawdź, ile pamiętasz!. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Co powinnam wiedzieć o lekturze "W pustyni i w puszczy "?. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 17 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Trudne.pl › szkola podstawowa › Język Polski.. Grupa ludzi i zwierząt na pustyni to: gromada ekspedycja karawana 6.. Trololo 29 kwietnia 2014 JEA.. 6/6 Geniusz!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowytest z lektury.Dokładniejszy niż streszczenie Liczba pytań: 0 Poziom: Trudny Rozwiązany: 43 razy Średnia ocena:W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Question 1Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Zdrap swojego nietypowego skina .#Yolo.. Podróż odbywała się z powodu: uczestnictwa w wykopaliskach 5.. - Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - W Pustyni i w Puszczy (ćwiczenie po lekcji)Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza..

W pustynii i w puszczy.

Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?. 2011-11-16 17:52:56; W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) 2010-08-20 14:26:25; Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Zwierzęcy przyjaciel dzieci to: Saba 4.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Głoska W i W' w zdaniu.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt