Sprawozdanie na nauczyciela mianowanego przedszkole

Pobierz

Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO.. 2010 r. data zakończenia stażu: 31.. 18 lutego 2012.. Miejsce pracy: Przedszkole Samorządowe w Bełżcu .. Sprawozdanie z przebiegu stażu na nauczyciela mianowanego w przedszkolu · Zaznajomiłam się z procedurą i wymaganiami niezbędnymi do uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego poprzez lekturę.. · Współpracowałam z opiekunem stażu równolegle z przyjętym kontraktem i prowadziłam wymaganą dokumentacje .Sprawozdanie ze stażu - nauczyciel mianowany.. NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO .. umożliwiających uzyskanie awansu na stopień nauczyciela mianowanego, 6) pisemne sprawozdanie z ostatnich dwóch lat pracy obejmujące w szczególności charakterystykę i .Plik Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego.doc na koncie użytkownika kagra • folder Awans zawodowy na nauczyciela mianowanego • Data dodania: 2 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.SPRAWOZDANIE CZĄSTKOWE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 PRZEZ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO BOŻENĘ OCHMAN STARAJĄCEGO SIĘ O AWANS NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO CZAS TRWANIA STAŻU: 01.09.2013-31.05.2016 Jestem nauczycielem mianowanym, zatrudnionym w Przedszkolu nr 26 w Chorzowie.pod uwagę działania nastawione na rozwój własnych kompetencji oraz umiejętności koniecznych w pracy nauczyciela, zgodne z potrzebami szkoły oraz oczekiwaniami uczniów..

Sprawozdanie ze stażu nauczyciela stażysty, świetlica 2020/2021.

Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie Opiekun stażu: mgr Katarzyna Kuśnierz Dyrektor szkoły: mgr inż. Dorota JasztalPosiadane kwalifikacje:Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień zawodowego nauczyciela mianowanego.. 2013 r.SPRAWOZDANIE.. Prowadzenie obserwacji pedagogicznychNAUCZYCIELA MIANOWANEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O AWANS NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 Nauczyciel: Z dniem 1 września 2016 roku rozpoczęłam staż na nauczyciela dyplomowanego w Miejskim Przedszkolu nr 7 im.. NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO.. Niniejsze sprawozdanie powstało w związku z zakończeniem przeze mnie stażu na stopień nauczyciela mianowanego.Proszę o podjęcie postępowania egzaminacyjnego na stopień nauczyciela mianowanego w związku z otrzymaną w dniu .. * pozytywną oceną dorobku zawodowego.. Katarzyna Marcinkiewicz.. nauczyciel mianowany: Beata Czynsz.. 2017 r. - 31.Sprawozdanie z awansu na nauczyciela mianowanego SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O AWANS NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 26 marca 2013r.. CZYNNOŚCI ORGANIZACYJNE ZWIĄZANE.. Przedszkole Miejskie nr 2 "Niezapominajka".. w sprawie uzyskania stopnia awansu zawodowego przez nauczycieli.Plan rozwoju zawodowego na dyplomowanego (2021-01-06 ..

Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego.

18 lutego 2012. sylwia bacewicz Komentarze.. ROK SZKOLNY 2018/2019.Drukuj Skomentuj Prześlij nam swój scenariusz zajęć!. Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego odbywającego staż na stopień nauczyciela mianowanego za okres od września 2018 r. do stycznia 2019 r.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O AWANS NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO CZĘŚĆ A - PODSTAWOWE INFORMACJE IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA - Agnieszka Bulińska NAZWA I ADRES PLACÓWKI - Przedszkole nr 2 "Słoneczna Gromada" ul. Mickiewicza 91 w ŚremieSprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela mianowanego za okres stażu: 01.09.2011r.- 06.05.2015r.. odbywałam staż w Miejskim Przedszkolu nr 7 im.. UBIEGAJACEGO SIĘ O AWANS.. SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O AWANS NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO.. Imię i nazwisko: Dorota Kwiatkowska.. Adres: ul. Świerczewskiego 77, 22-670 Bełżec.. Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego..

Po zakończeniu stażu przygotowałem również sprawozdanie z realizacji powyższego planu wg obowiązujących procedur.

2.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA MIANOWANEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O AWANS NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO Imię i nazwisko: mgr Małgorzata Foks Placówka oświatowa: Przedszkole Publiczne nr 6 "Iskierka" w Bieniewicach Dyrektor przedszkola: mgr Elżbieta Flisek Data rozpoczęcia stażu: 1 września 2017 r.Przedszkole Miejskie Nr 230 w Łodzi Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o awans na stopień nauczyciela mianowanego Anna PawelakSprawozdanie na stopień nauczyciela mianowanego • Pobudzenie do kreatywnego myślenia dzieci • Rozwijanie aktywności i motywacji dzieci i rodziców do uczestnictwa w konkursach • Przełamywanie barier nieśmiałości dzieci w czasie publicznych występów • Zdobywanie przez dzieci nagród i wyróżnień w .Sprawozdanie nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień nauczyciela mianowanego Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o awans na nauczyciela mianowanego mgr Anna Gos Przedszkole Miejskie nr 2 "Niezapominajka" w Rawie Mazowieckiej Data realizacji stażu: 01.. Posiadane kwalifikacje:Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela mianowanego Imię i nazwisko nauczyciela: mgr Magdalena Golan Nazwa i adres szkoły: Zespół Szkół im..

M. Montessori w Sochaczewie umożliwiający miSprawozdanie cząstkowe z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o awans na stopień nauczyciela mianowanego.

M. Montessori w Sochaczewie.Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego Wiesławy Kaczor nauczyciela mianowanego .. - Dokumentacja nauczyciela mianowanego ubiegającego się o awans na nauczyciela dyplomowanego, 16 godz., 22.03.2009r.. mgr Beata Czynsz / SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA MIANOWANEGO NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO.. Justyna Lis-Gubernat.Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień nauczyciela mianowanego Imię i nazwisko : mgr …………………… Stanowisko i miejsce zatrudnienia : nauczyciel wspomagający, nauczyciel rewalidacji w Zespole Szkół w WaganowicachSPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA STAŻYSTY UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ AWANSU NAUCZYCIELA KONTRAKOTWEGO Imię i nazwisko stażysty: Agnieszka Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego, logopeda Miejsce zatrudnienia: Okres trwania stażu: 10.09.2018 - 09.09.2019 Imię i nazwisko opiekuna stażu: MichalinaUBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ ZAWODOWY NAUCZYCIELA MIANOWANEGO Umiejętność rozpoznawania potrzeb rozwojowych uczniów i uwzględnianie ich w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.. Diagnoza umiejętności i wiadomości dzieci 1.. Na początku odwiedziliśmy trójwymiarowe kino IMAX na .SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU .doc • Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego n-la kontraktowego ubiegającego się o awans na nauczyciela mianowanego Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawozdanie (półroczne) z realizacji planu na nauczyciela mianowanego.. Z PLANOWANIEM I REALIZACJĄ STAŻU.. data rozpoczęcia stażu: 01.. 2, pkt 1.Sprawozdanie zostało sporządzone na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 1.. Uczestniczyły w niej dzieci z dwóch oddziałów przedszkolnych.. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli.Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego sporządziłam na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 marca 2013 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dz.U.. Sprawozdanie z realizacji Planu Rozwoju Zawodowego za okres 01.09.2011 - 29.02.2012 mgr SYLWII BACEWICZ Nauczyciela kontraktowego Przedszkola Miejskiego nr 13 w [.. ]Sprawozdanie (półroczne) z realizacji planu na nauczyciela mianowanego Sprawozdanie z realizacji Planu Rozwoju Zawodowego za okres 01.09.2011 - 29.02.2012 mgr SYLWII […] Sprawozdanie z awansu kończące staż na nauczyciela dyplomowanego Sprawozdanie składane do dyrekcji przedszkola po zakończeniu stażu na n-la dyplomowanego .zawiera opis realizacji planu rozwoju zawodowego […]Kiedy będziecie pisać sprawozdanie z planu rozwoju, należy opisywać kolejno działania w nim zaplanowane w takiej kolejności jak są zawarte w planie.. Białystok.. § 7. ust.. Zadania do realizacji Formy realizacji Termin 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt