Przetłumacz zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie

Pobierz

Wykonaj 1. i 2. ćwiczenie zgodnie z poleceniem.. Data: 30.03.2020 Stunde Thema: Przybory szkolne.. Wykorzystaj przykładowe początki zdań z zadania, podkreśl wenn, podmioty i orzeczenia oraz przetłumacz na język polski.Przeczytaj informacje w tabeli i uzupełnij tekst /ćwicz.1 str.36 /.. Ona pisze .. *Dzielenie łazienki z innymi uczniami to dla mnie koszmar.. Napisz zadania tekstów (A-C) we właściwej kolejności.. (3 pkt.). Czy (wy) macie w poniedziałek język hiszpański?. Przetłumacz słówka, których znaczenia nie rozumiesz (pracuj ze słownikiem aktywnym na końcu rozdziału) Sprawdź poprawność wykonania zadania z nagraniem 47.. Termin: 01.kwietnia.. Słowa w tabelce wyróżnione tłustym drukiem zapisz w zeszycie i przetłumacz na język polski.. Na końcu czeka na ciebie kilka interaktywnych ćwiczeń.Chcesz nauczyć się więcej?. poleca 78 % .. Wy się pytacie, czy my uczymy się niemieckiego.. Zadanie na ocenę -podręcznik zad.7 str.83.. 2010-05-10 18:39:52 Przetłumacz zdania na język niemiecki 2012-09-24 14:17:59 Przetłumacz zdania na język Niemiecki !. 1.W żadnym wypadku nie chciałbym mieszkać w dużym mieście, ponieważ jest się tam anonimowym.. - Muszę odrobić moją pracę domową.. Wykonaj ćwiczenie: 5/ str.103 (Popatrz na zdjęcie i opisz je pisemnie) JĘZYK NIEMIECKI (CHŁOPCY) 19 marca 2020 Temat: Mein Aussehen ist mein Problem str. 108Dzisiaj przyszedł czas na sprawdzenie Twoich wiadomości..

Następnie przetłumacz zdania na język polski.

On mówi, że on chętnie gotuje.. Gotowy na sprawdzenie wiedzy na temat Perfekt?/ Język niemiecki / Części mowy.. (4 pkt.). Napisz Theo - Test 12.. Proszę zająć miejsce panie Becker !. On czyta książkę .Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Język niemiecki jest językiem zachodniogermańskim.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.1.. Przetłumacz zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie 1.My nie mamy zeszytów 2.Mam piórnik i linijkę 3.Ona nie ma ostrzałki (temperówki) 4.Wy macie śniadanie do szkołyPrzetłumacz zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie.. Wyłącz wreszcie komputer !. W wielkich miastach ludzie żyją anonimowo i w pośpiechu, nie znają się, ale zawsze tam się coś dzieję.. Określona liczba słów w języku niemieckim wywodzi się z łaciny i greki, a .Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Od czterech lat uczę tego języka.. 3.W przyszłości chciałbym mieć mały dom w pobliżu morza.Przetłumacz zdania na język niemiecki: *Nie chciał bym mieszkać w internacie, bo jest tam nudno, a ja lubię się dobrze bawić.. Zadanie 1.. 2017-02-27 22:08:01Przetłumacz na język niemiecki podane w nawiasach fragmenty zdań (9.1.-9.4..

On ma w piątek język niemiecki.

*Nauczyciele trzymają dyscyplinę i pilnują godzin nauki oraz powrotu do pokojów.Otwórz książkę na str.108.. 9.1.Czasownik modalny stoi w zdaniu oznajmującym zawsze na drugim miejscu, natomiast czasownik główny na końcu zdania w bezokoliczniku, np.: Ich muss meine Hausaufgaben machen.. Zadanie 2.. (3 pkt.. Więcej informacji znajdziecie we wpisie: Liczebniki główne w języku niemieckim .. Przetłumacz zdania na język niemiecki.Przetłumacz następujące zdania na język niemiecki.. Oni mają historię w czwartek 6.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Szacuje się, że na świecie żyje 90-100 milionów rodowitych Niemców.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. W wolnym czasie gram w squasha.Perfekt niemiecki tworzy się poprzez odmieniony czasownik posiłkowy na drugim miejscu w zdaniu oraz Partizip II na końcu zdania; Czasowniki wyrażające ruch lub zmianę stanu łączą się z czasownikiem posiłkowym "sein" Ćwiczenia na czas Perfekt.. Pisze się je małą literą, oprócz die Million i die Milliarde.. Narysuj w zeszycie przedmiotowym trzy symbole świąt wielkanocnych w Niemczech: zajączek wielkanocny (der Osterhase)Mój zeszyt do niemieckiego - Lektion 12 - der 12.. Miej cierpliwość !.

Zdania na niemiecki.

2010-10-06 17:02:30 Przetłumacz zdania na język niemiecki 2011-12-03 15:20:13 Przetłumacz zdania na język niemiecki .Przetłumacz zdania na język niemiecki.. 1/ str. 102 nazwy części garderoby, przetłumacz je na język polski i naucz się na pamięć.. - Piotr potrafi bardzo dobrze pływać.. Proszę mi pomóc !. Na podstawie tabeli uzupełnij zdania.. (My) mamy w środę biologię.. Otwórz zeszyt ćwiczeń na str. 79 i zrób zad.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Język niemiecki jest jednym z najczęściej występujących języków na świecie i najpowszechniejszym językiem w Unii Europejskiej.. (10 punktów) 1.. Przyjdź do mnie !. 2 str. 36 - ustnie/.Napiszcie w zeszycie zdania z właściwymi formami czasowników w czasie przeszłym prostym, które są w zadaniu 6.. )Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Czy (ty) masz we wtorek język angielski?. Ona czyta .. Ułóż 5 zdań złożonych ze spójnikiem wenn związanych ze środowiskiem.. On pisze w zeszycie .. Zadanie 3W załączniku zasady tworzenia zdań z wenn.. *Jestem spontaniczny i ciężko dostosować mi się do ustalonych zasad.. 1,3,4 Podstawa programowa:Przetłumacz zdania na niemiecki, użyj spójników: dass/weil/ob (10 pkt.).

Zapisz je w zeszycie.

Wakacje spędzam nad jeziorem w górach, nad morzem, na wsi, za granica.. Die Sommerferien verbringe ich ins Gerbringe an den See , an die See aufs Land im Ausland.. Ułożone z literek 2 zdania napisz w ćwiczeniu 4.. Ona czyta książkę .. W zadaniu 7 przetłumaczcie sobie zagadki , które dadzą Wam odpowiedź na postawione do nich pytania, które są tytułami znanych Wam utworów.KLASA 7, JEZYK NIEMIECKI Napisz poniższe lekcje w zeszycie oraz wykonaj zadania (możesz tez wydrukować i wkleić do zeszytu - pamiętaj o wykonaniu zdań).. Zapisz w zeszycie z ćw.. W sobotę (ja) mam wolnePrzetłumacz na język niemiecki : On pisze .. Pomóż twojej siostrze !. Ty jednak zapisz w zeszycie właściwe rozwiązanie.. Wylosuj jedno zadanie Theo - Mix 12.. Ona dużo pracuje, ponieważ ona gotuje na Wielkanoc.. Wykonując to zadanie nie sugerujemy się już gramatyką, tylko wykonujemy je po kątem sensu zdania.. Poszukajcie kota !. ), tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Przeczytaj głośno wylosowane zdanie, a potem przetłumacz je na język niemiecki i napisz w zeszycie.Zdania od 1 do 8 przetłumacz na język polski i zapisz w zeszycie przedmiotowym.. Następnie opisz wygląd Heidi Klum / ćwicz.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. W języku niemieckim mamy sześć czasowników modalnych:Zadanie: proszę o jak najszybsze przetłumaczenie tych zdań na język niemiecki proszę nie korzystać z google tłumacz 1 jestem szybszy niż ty 2 to zadanie Rozwiązanie: 1 ich bin schneller als du 2 to ist eine aufgabe schwierigster 3 mein der bruder ist amW tej lekcji dowiesz się, jakie zaimki dzierżawcze występują w języku niemieckim oraz jak odmieniają się przez przypadki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt